Louis Group s.r.o. v likvidaci

AktivníNeplátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 24. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
5. 6. 2015
O společnosti

Louis Group s.r.o. v likvidaci je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 04131045 a sídlem v obci Kováň. Subjekt vznikl 5. června 2015. Ve funkci jednatel je ISA ISRAPILOV. Hlavní oblastí činnosti je velkoobchod, kromě motorových vozidel.

Základní údaje

Obchodní jméno
Louis Group s.r.o. v likvidaci
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
04131045
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 242858, Městský soud v Praze
Datová schránka
x6p47dp
Datum vzniku
5. 6. 2015
Sídlo
Kováň 21, 294 26 Kováň

Lidé ve firmě

Statutární orgán 3
ISA ISRAPILOV jednatel · od 12. 10. 2020 · Praha · nar. 1986 jednatel DMYTRO MEISAROSH jednatel · od 12. 10. 2020 · Užhorod · nar. 1986 jednatel ELLEN NAVRÁTILOVÁ jednatel · od 5. 6. 2015 · Praha · nar. 1978 jednatel
Likvidátor 1
Mgr. ROBERT HYNEK likvidátor · od 29. 11. 2024 · Praha · nar. 1974 jednatel
Společníci 2
ISA ISRAPILOV podíl 50 % · vklad 500 Kč · splaceno 100 % · Praha · nar. 1986 společník DMYTRO MEISAROSH podíl 50 % · vklad 500 Kč · splaceno 100 % · Užhorod · nar. 1986 společník
Způsob jednání: Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Fakturační údaje

Odběratel
Louis Group s.r.o. v likvidaci
IČO
04131045
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Kováň 21
PSČ a obec
294 26 Kováň
Země
Česká republika
Datová schránka
x6p47dp

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

29. 11. 2024 Likvidátor — Mgr. ROBERT HYNEK 13. 10. 2020 Vstup společníka: DMYTRO MEISAROSH 13. 10. 2020 Vstup společníka: ISA ISRAPILOV 12. 10. 2020 jednatel — DMYTRO MEISAROSH 12. 10. 2020 jednatel — ISA ISRAPILOV 5. 6. 2015 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 5. 6. 2015 jednatel — ELLEN NAVRÁTILOVÁ 5. 6. 2015 Obchodní jméno: Louis Group s.r.o. 5. 6. 2015 Zápis subjektu Louis Group s.r.o. v likvidaci do registru

Ostatní skutečnosti

Rozhodnutím Městského soudu v Praze čj. 70Cm 1509/2024-5 ze dne 20.8.2024 byla obchodní korporace zrušena s likvidací a jmenován likvidátor. Toto usnesení nabylo právní moci dne 1.10.2024.

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Louis Group s.r.o. v likvidaci?

IČO subjektu Louis Group s.r.o. v likvidaci je 04131045.

Je Louis Group s.r.o. v likvidaci plátce DPH?

Ne, Louis Group s.r.o. v likvidaci podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí Louis Group s.r.o. v likvidaci?

Sídlo je na adrese Kováň 21, 294 26 Kováň.

Jaká je datová schránka firmy Louis Group s.r.o. v likvidaci?

Identifikátor datové schránky je x6p47dp.

Kdo je statutárním orgánem firmy Louis Group s.r.o. v likvidaci?

ISA ISRAPILOV (jednatel), DMYTRO MEISAROSH (jednatel), ELLEN NAVRÁTILOVÁ (jednatel), Mgr. ROBERT HYNEK (likvidátor).

Kdo vlastní Louis Group s.r.o. v likvidaci?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: ISA ISRAPILOV (podíl 50), DMYTRO MEISAROSH (podíl 50).

Je Louis Group s.r.o. v likvidaci v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Louis Group s.r.o. v likvidaci základní kapitál?

Základní kapitál je 1 000 Kč.

Kde je Louis Group s.r.o. v likvidaci zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 242858.

Kdy vznikla firma Louis Group s.r.o. v likvidaci?

Subjekt vznikl 5. června 2015.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 24. září 2026.