Green24 Holding, a.s.

AktivníPlátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 21. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Plátce CZ03340457
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
27. 8. 2014
O společnosti

Green24 Holding, a.s. je akciová společnost s identifikačním číslem 03340457 a sídlem v obci Praha. Subjekt vznikl 27. srpna 2014. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ03340457. Ve funkci člen představenstva je MICHAL ŠIKOŠ. Hlavní oblastí činnosti je velkoobchod, kromě motorových vozidel.

Základní údaje

Obchodní jméno
Green24 Holding, a.s.
Právní forma
Akciová společnost
IČO
03340457
DIČ
CZ03340457
Základní kapitál
6 000 000 Kč
Spisová značka
B 19936, Městský soud v Praze
Datová schránka
ygxncsq
Počet zaměstnanců
bez zaměstnanců
Datum vzniku
27. 8. 2014
Sídlo
Strakonická 1315/2c, 150 00 Praha

Lidé ve firmě

Statutární orgán - představenstvo 1
MICHAL ŠIKOŠ člen představenstva · od 17. 8. 2026 · Praha · nar. 1997 jednatel
Akcionáři 1
Ing. PETR ŠIKOŠ akcionář · od 25. 6. 2026 · Praha · nar. 1967 akcionář
Dozorčí rada 3
Bc. MICHAL BÍMAN člen dozorčí rady · od 1. 8. 2023 · Plzeň · nar. 1971 člen Ing. PETR ŠIKOŠ předseda dozorčí rady · od 5. 9. 2024 · Praha · nar. 1967 člen Ing. JIŘÍ NĚMEC člen dozorčí rady · od 17. 8. 2026 · Praha · nar. 1967 člen
Způsob jednání: Společnost zatupuje člen představenstva samostatně.

Předmět podnikání

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 11 oborů
zprostředkování obchodu a služeb velkoobchod a maloobchod údržba motorových vozidel a jejich příslušenství poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat hostingové a související činnosti a webové portály nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí pronájem a půjčování věcí movitých poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků testování, měření, analýzy a kontroly reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení poskytování technických služeb

Fakturační údaje

Odběratel
Green24 Holding, a.s.
IČO
03340457
DIČ
CZ03340457
Plátce DPH
Ano
Ulice a číslo
Strakonická 1315/2c
PSČ a obec
150 00 Praha
Země
Česká republika
Datová schránka
ygxncsq
Registr plátců DPH
Nespolehlivý plátce
Ne
Finanční úřad
451
Zveřejněný účet 1
2150299/5800 standard
Zveřejněný účet 2
806714002/5500 standard
Zveřejněný účet 3
217118253/0300 standard

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

17. 8. 2026 člen představenstva — MICHAL ŠIKOŠ 27. 8. 2014 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 27. 8. 2014 Zápis subjektu Green24 Holding, a.s. do registru

Ostatní skutečnosti

1.1 Hodnota zvýšení základního kapitálu Základní kapitál společnosti Green24 Holding, a.s. se zvyšuje o částku ve výši 3.000.000,00 Kč (tři miliony korun českých) upsáním nových akcií, a to z dosavadní výše základního kapitálu, která činí 3.000.000,00 Kč (tři miliony korun českých) na novou výši základního kapitálu, která představuje 6.000.000,00 Kč (šest milionů korun českých). Upisování akcií nad ani pod tuto částku navrhovaného zvýšení základního kapitálu, se nepřipouští. 1.2 Počet a jmenovitá hodnota, druh, forma a podoba upisovaných akcií Základní kapitál se zvyšuje upsáním těchto nových akcií: a)Počet upisovaných akcií:30 ks (celkem) b)Jmenovitá hodnota 1 kusu akcie:100 000,00 Kč (sto tisíc korun českých) c)Jmenovitá hodnota všech upisovaných akcií:3.000.000,00 Kč (tři miliony korun českých) d)Emisní kurs upisovaných akcií:513.600,00 Kč (pět set třináct tisíc šest set korun českých) e)Emisní kurs všech upisovaných akcií:15.408.000,00 Kč (patnáct milionů čtyři sta osm tisíc korun českých) f)Druh upisovaných akcií:kmenové akcie g)Forma upisovaných akcií:na jméno h)Podoba všech upisovaných akcií:listinné (dále jen Akcie). S Akciemi budou spojena stejná práva, jako mají již existující akcie. Rozdíl mezi emisním kurzem všech upisovaných akci a jmenovitou hodnotou všech upisovaných akcií představuje emisní ážio. 1.3 Nabídka k upsání akcií Jelikož se všichni akcionáři před přijetím rozhodnutí o zvýšení základního kapitálu Společnosti vzdali svého zákonného přednostního práva na upisování Akcií a Akcie nebudou upsány ani dohodou akcionářů, valná hromada rozhoduje, že všechny nové Akcie budou nabídnuty k upsání určeným zájemcem tak, že: Obchodní firma:QMX s.r.o. Sídlo:Plzeňská 183/181, Košíře, 150 00 Praha 5 Identifikační číslo:27232212 Spisová značka:C 106333 vedená u Městského soudu v Praze 1.4 Místo a lhůta pro upisování akcií Tyto Akcie bude možno upsat ve smlouvě o upsání akcií, kterou uzavře určený zájemce se Společností na adrese sídla Společnosti Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4 v pracovní dny v časech od 8:00 hod. do 16:00 hod. ve lhůtě třiceti (30) pracovních dnů od doručení návrhu na uzavření smlouvy o upsání akcií s tím, že návrh na uzavření smlouvy o upsání akcií spolu s oznámením počátku běhu lhůty pro upisování akcií doručí představenstvo Společnosti každému určenému zájemci do deseti (10) pracovních dnů ode dne vyhotovení tohoto rozhodnutí o zvýšení základního kapitálu. Určený zájemce bude povinen oznámit Společnosti svůj úmysl upsat akcie nejméně dva (2) pracovní dny předem nedohodnou-li se jediný určený zájemce a Společnost jinak. Podpisy osob jednajících za Společnost i upisovatele musí na smlouvě o upsání akcií být úředně ověřeny. Akcie nebudou upsány na základě veřejné nabídky dle ustanovení § 480 až § 483 zákona č. 90/2012 Sb., zákon o obchodních korporacích. 1.5 Nepeněžitý vklad, místo a lhůta pro vnesení nepeněžitého vkladu Připouští se splacení emisního kurzu vnesením nepeněžitého vkladu. Nepeněžitý vklad představuje čtyři dobíjecí stanice a silovou dobíjecí část. Dále to jsou zásoby konkrétně kabely a koncovky. Poslední položkou je vyvinutý software včetně souvisejících nákladů. K ocenění byl vyhotoven znalecký posudek č. 552-122/2017 pro ocenění části aktiv společnosti QMX, s.r.o. Posudek zpracovala Pražská znalecká kancelář, s.r.o., Na Bateriích 822/9, Střešovice, 162 00 Praha 6, IČ 489 10 660. Cena nepeněžitého vkladu byla zjištěna posudkem ve výši 15.408.000,00 Kč (patnáct milionů čtyři sta osm tisíc korun českých) a odpovídá tedy celkovému emisnímu kurzu, tedy i jmenovité hodnotě akcií. Nepeněžitý vklad bude vnesen v sídle Společnosti na adrese Štětkova 1638/18, Nusle, 140 00 Praha 4 v pracovní dny v časech od 8:00 hod. do 16:00 hod. ve lhůtě deseti (10) pracovních dnů od uzavření smlouvy o úpisu akcií.
Počet členů statutárního orgánu: 1
Počet členů dozorčí rady: 3

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Green24 Holding, a.s.?

IČO subjektu Green24 Holding, a.s. je 03340457.

Jaké je DIČ firmy Green24 Holding, a.s.?

DIČ je CZ03340457. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.

Kde sídlí Green24 Holding, a.s.?

Sídlo je na adrese Strakonická 1315/2c, 150 00 Praha.

Jaká je datová schránka firmy Green24 Holding, a.s.?

Identifikátor datové schránky je ygxncsq.

Kdo je statutárním orgánem firmy Green24 Holding, a.s.?

MICHAL ŠIKOŠ (člen představenstva).

Je Green24 Holding, a.s. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Green24 Holding, a.s. základní kapitál?

Základní kapitál je 6 000 000 Kč.

Kde je Green24 Holding, a.s. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou B 19936.

Kdy vznikla firma Green24 Holding, a.s.?

Subjekt vznikl 27. srpna 2014.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 21. září 2026.