MELVIA Projects s.r.o.
MELVIA Projects s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 04037880 a sídlem v obci Milovice. Subjekt vznikl 19. května 2015. Ve funkci jednatel je PAVEL POLÁČEK. Hlavní oblastí činnosti je velkoobchod, kromě motorových vozidel.
Základní údaje
Lidé ve firmě
Předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v těchto oborech činnosti 8 oborů
Fakturační údaje
Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗
Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.
Historie subjektu
Časté dotazy
Jaké je IČO firmy MELVIA Projects s.r.o.?
IČO subjektu MELVIA Projects s.r.o. je 04037880.
Je MELVIA Projects s.r.o. plátce DPH?
Ne, MELVIA Projects s.r.o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.
Kde sídlí MELVIA Projects s.r.o.?
Sídlo je na adrese Topolová 829, 289 23 Milovice.
Kdo je statutárním orgánem firmy MELVIA Projects s.r.o.?
PAVEL POLÁČEK (jednatel).
Kdo vlastní MELVIA Projects s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku je společníkem: PAVEL POLÁČEK (podíl 100).
Je MELVIA Projects s.r.o. v insolvenci?
Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.
Jaký má MELVIA Projects s.r.o. základní kapitál?
Základní kapitál je 100 000 Kč.
Kde je MELVIA Projects s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?
Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 241673.
Kdy vznikla firma MELVIA Projects s.r.o.?
Subjekt vznikl 19. května 2015.
Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.