Centrum progresivních technologií, s.r.o.

AktivníNeplátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 24. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce CZ04462734
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
7. 10. 2015
O společnosti

Centrum progresivních technologií, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 04462734 a sídlem v obci Brno. Subjekt vznikl 7. října 2015. Ve funkci jednatel je Ing. ZUZANA OTOUPALÍK, Ph.D.. Hlavní oblastí činnosti je architektonické a inženýrské činnosti.

Základní údaje

Obchodní jméno
Centrum progresivních technologií, s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
04462734
DIČ
CZ04462734
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 90025, KSBR
Datová schránka
sza9zfb
Datum vzniku
7. 10. 2015
Sídlo
Myslínova 3129/81, 612 00 Brno

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
Ing. ZUZANA OTOUPALÍK, Ph.D. jednatel · od 3. 4. 2024 · Brno · nar. 1962 jednatel
Společníci 1
Ing. JAN OTOUPALÍK, Ph.D. podíl 100 % · vklad 100 000 Kč · splaceno 100 % · Brno · nar. 1957 společník
Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Fakturační údaje

Odběratel
Centrum progresivních technologií, s.r.o.
IČO
04462734
DIČ
CZ04462734
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Myslínova 3129/81
PSČ a obec
612 00 Brno
Země
Česká republika
Datová schránka
sza9zfb

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

3. 4. 2024 Jednatel — Ing. ZUZANA OTOUPALÍK, Ph.D. 1. 2. 2024 Vstup společníka: Ing. JAN OTOUPALÍK, Ph.D. 7. 10. 2015 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 7. 10. 2015 Zápis subjektu Centrum progresivních technologií, s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Centrum progresivních technologií, s.r.o.?

IČO subjektu Centrum progresivních technologií, s.r.o. je 04462734.

Jaké je DIČ firmy Centrum progresivních technologií, s.r.o.?

DIČ je CZ04462734. Registrace k DPH podle ARES aktuálně není aktivní.

Kde sídlí Centrum progresivních technologií, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Myslínova 3129/81, 612 00 Brno.

Jaká je datová schránka firmy Centrum progresivních technologií, s.r.o.?

Identifikátor datové schránky je sza9zfb.

Kdo je statutárním orgánem firmy Centrum progresivních technologií, s.r.o.?

Ing. ZUZANA OTOUPALÍK, Ph.D. (jednatel).

Kdo vlastní Centrum progresivních technologií, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: Ing. JAN OTOUPALÍK, Ph.D. (podíl 100).

Je Centrum progresivních technologií, s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Centrum progresivních technologií, s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 100 000 Kč.

Kde je Centrum progresivních technologií, s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu KSBR pod spisovou značkou C 90025.

Kdy vznikla firma Centrum progresivních technologií, s.r.o.?

Subjekt vznikl 7. října 2015.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 24. září 2026.