Yton group s. r. o.

AktivníNeplátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 25. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
16. 9. 2016
O společnosti

Yton group s. r. o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 05401577 a sídlem v obci Jesenice. Subjekt vznikl 16. září 2016. Ve funkci jednatel je DIANA STRELKOVSKA. Hlavní oblastí činnosti je činnosti v oblasti nemovitostí.

Základní údaje

Obchodní jméno
Yton group s. r. o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
05401577
Základní kapitál
10 000 Kč
Spisová značka
C 263100, Městský soud v Praze
Datum vzniku
16. 9. 2016
Sídlo
Liliová 354, 252 42 Jesenice

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
DIANA STRELKOVSKA jednatel · od 16. 9. 2016 · Jesenice · nar. 1984 jednatel
Společníci 1
DIANA STRELKOVSKA podíl 100 % · vklad 10 000 Kč · splaceno 100 % · Jesenice · nar. 1984 společník
Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Fakturační údaje

Odběratel
Yton group s. r. o.
IČO
05401577
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Liliová 354
PSČ a obec
252 42 Jesenice
Země
Česká republika

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

29. 4. 2022 Vstup společníka: DIANA STRELKOVSKA 16. 9. 2016 Jednatel — DIANA STRELKOVSKA 16. 9. 2016 Zápis subjektu Yton group s. r. o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Yton group s. r. o.?

IČO subjektu Yton group s. r. o. je 05401577.

Je Yton group s. r. o. plátce DPH?

Ne, Yton group s. r. o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí Yton group s. r. o.?

Sídlo je na adrese Liliová 354, 252 42 Jesenice.

Kdo je statutárním orgánem firmy Yton group s. r. o.?

DIANA STRELKOVSKA (jednatel).

Kdo vlastní Yton group s. r. o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: DIANA STRELKOVSKA (podíl 100).

Je Yton group s. r. o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Yton group s. r. o. základní kapitál?

Základní kapitál je 10 000 Kč.

Kde je Yton group s. r. o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 263100.

Kdy vznikla firma Yton group s. r. o.?

Subjekt vznikl 16. září 2016.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.