DENTAL JANA s.r.o.

AktivníNeplátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 24. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
30. 11. 2017
O společnosti

DENTAL JANA s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 06644767 a sídlem v obci Mirošovice. Subjekt vznikl 30. listopadu 2017. Ve funkci jednatel je Dis. JANA PETRÁŠKOVÁ. Hlavní oblastí činnosti je ostatní profesní, vědecké a technické činnosti.

Základní údaje

Obchodní jméno
DENTAL JANA s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
06644767
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 286126, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců
bez zaměstnanců
Datum vzniku
30. 11. 2017
Sídlo
K Nádraží 344, 251 66 Mirošovice

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
Dis. JANA PETRÁŠKOVÁ jednatel · od 30. 11. 2017 · Mirošovice · nar. 1975 jednatel
Společníci 1
Dis. JANA PETRÁŠKOVÁ podíl 100 % · vklad 100 000 Kč · splaceno 100 % · Mirošovice · nar. 1975 společník
Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Fakturační údaje

Odběratel
DENTAL JANA s.r.o.
IČO
06644767
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
K Nádraží 344
PSČ a obec
251 66 Mirošovice
Země
Česká republika

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

30. 11. 2017 Vstup společníka: Dis. JANA PETRÁŠKOVÁ 30. 11. 2017 jednatel — Dis. JANA PETRÁŠKOVÁ 30. 11. 2017 Zápis subjektu DENTAL JANA s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy DENTAL JANA s.r.o.?

IČO subjektu DENTAL JANA s.r.o. je 06644767.

Je DENTAL JANA s.r.o. plátce DPH?

Ne, DENTAL JANA s.r.o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí DENTAL JANA s.r.o.?

Sídlo je na adrese K Nádraží 344, 251 66 Mirošovice.

Kdo je statutárním orgánem firmy DENTAL JANA s.r.o.?

Dis. JANA PETRÁŠKOVÁ (jednatel).

Kdo vlastní DENTAL JANA s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: Dis. JANA PETRÁŠKOVÁ (podíl 100).

Je DENTAL JANA s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má DENTAL JANA s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 100 000 Kč.

Kde je DENTAL JANA s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 286126.

Kdy vznikla firma DENTAL JANA s.r.o.?

Subjekt vznikl 30. listopadu 2017.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 24. září 2026.