J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci

AktivníNeplátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 21. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
26. 9. 2018
O společnosti

J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 07491760 a sídlem v obci Praha. Subjekt vznikl 26. září 2018. Ve funkci jednatel je MARTIN SLÁDEK. Hlavní oblastí činnosti je výroba základních kovů a hutní zpracování.

Základní údaje

Obchodní jméno
J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
07491760
Základní kapitál
10 000 Kč
Spisová značka
C 301972, Městský soud v Praze
Datová schránka
8pekh22
Datum vzniku
26. 9. 2018
Sídlo
Ejpovická 148, 109 00 Praha

Lidé ve firmě

Statutární orgán 2
MARTIN SLÁDEK jednatel · od 26. 9. 2018 · Praha · nar. 1989 jednatel JÁN CHOVANEC jednatel · od 26. 9. 2018 · Täuffelen · nar. 1982 jednatel
Likvidátor 1
MARTIN SLÁDEK likvidátor · od 1. 10. 2025 · Praha · nar. 1989 jednatel
Společníci 2
MARTIN SLÁDEK podíl 50 % · vklad 5 000 Kč · splaceno 100 % · Praha · nar. 1989 společník JÁN CHOVANEC podíl 50 % · vklad 5 000 Kč · splaceno 100 % · Täuffelen · nar. 1982 společník
Způsob jednání: Každý z jednatelů jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Fakturační údaje

Odběratel
J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci
IČO
07491760
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Ejpovická 148
PSČ a obec
109 00 Praha
Země
Česká republika
Datová schránka
8pekh22

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

1. 10. 2025 Likvidátor — MARTIN SLÁDEK 26. 9. 2018 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 26. 9. 2018 Vstup společníka: JÁN CHOVANEC 26. 9. 2018 Vstup společníka: MARTIN SLÁDEK 26. 9. 2018 jednatel — JÁN CHOVANEC 26. 9. 2018 jednatel — MARTIN SLÁDEK 26. 9. 2018 Obchodní jméno: J & M SWISS TOOLS s.r.o. 26. 9. 2018 Zápis subjektu J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci do registru

Ostatní skutečnosti

Rozhodnutím valné hromady ze dne 23.7.2025 byla společnost zrušena s likvidací ke dni 1.10.2025 a byl zvolen likvidátor společnosti.
Likvidátor tímto oznamuje, že rozhodnutím valné hromady ze dne 23.7.2025 byla společnost J & M SWISS TOOLS s.r.o. zrušena s likvidací (vstoupila do likvidace) ke dni 1.10.2025 a byl zvolen likvidátor společnosti Martin Sládek, dat. nar. 21.12.1989, pobyt Praha 7, Holešovice, Haškova 123/3, PSČ 170 00. Likvidátor společnosti tímto vyzývá věřitele společnosti, jiné osoby a orgány dotčené touto likvidací, aby přihlásili své pohledávky, popř. jiná práva na adrese sídla společnosti, a to ve lhůtě tří měsíců ode dne druhého zveřejnění tohoto oznámení o vstupu společnosti do likvidace v Obchodním věstníku.

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci?

IČO subjektu J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci je 07491760.

Je J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci plátce DPH?

Ne, J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci?

Sídlo je na adrese Ejpovická 148, 109 00 Praha.

Jaká je datová schránka firmy J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci?

Identifikátor datové schránky je 8pekh22.

Kdo je statutárním orgánem firmy J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci?

MARTIN SLÁDEK (jednatel), JÁN CHOVANEC (jednatel), MARTIN SLÁDEK (likvidátor).

Kdo vlastní J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: MARTIN SLÁDEK (podíl 50), JÁN CHOVANEC (podíl 50).

Je J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci základní kapitál?

Základní kapitál je 10 000 Kč.

Kde je J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 301972.

Kdy vznikla firma J & M SWISS TOOLS s.r.o. v likvidaci?

Subjekt vznikl 26. září 2018.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 21. září 2026.