Thought-through s.r.o.

AktivníPlátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 25. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Plátce CZ08436215
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
23. 8. 2019
O společnosti

Thought-through s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 08436215 a sídlem v obci Milovice. Subjekt vznikl 23. srpna 2019. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ08436215. Ve funkci jednatel je HANA MISLEROVÁ. Hlavní oblastí činnosti je činnosti v oblasti informačních technologií.

Základní údaje

Obchodní jméno
Thought-through s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
08436215
DIČ
CZ08436215
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 318537, Městský soud v Praze
Počet zaměstnanců
bez zaměstnanců
Datum vzniku
23. 8. 2019
Sídlo
Rakouská 541, 289 24 Milovice

Lidé ve firmě

Statutární orgán 2
HANA MISLEROVÁ jednatel · od 23. 8. 2019 · Milovice · nar. 1973 jednatel Ing. MICHAL MISLER jednatel · od 23. 8. 2019 · Horní Maršov · nar. 1972 jednatel
Společníci 2
HANA MISLEROVÁ podíl 40;00 · vklad 40 000 Kč · splaceno 100;00 · Milovice · nar. 1973 společník Ing. MICHAL MISLER podíl 60;00 · vklad 60 000 Kč · splaceno 100;00 · Horní Maršov · nar. 1972 společník
Způsob jednání: Každý z jednatelů je oprávněn jednat za společnost, resp. zastupovat společnost ve všech věcech samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Fakturační údaje

Odběratel
Thought-through s.r.o.
IČO
08436215
DIČ
CZ08436215
Plátce DPH
Ano
Ulice a číslo
Rakouská 541
PSČ a obec
289 24 Milovice
Země
Česká republika
Registr plátců DPH
Nespolehlivý plátce
Ne
Finanční úřad
452
Zveřejněný účet 1
2301683107/2010 standard

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

1. 11. 2023 Vstup společníka: Ing. MICHAL MISLER 23. 8. 2019 Vstup společníka: HANA MISLEROVÁ 23. 8. 2019 jednatel — Ing. MICHAL MISLER 23. 8. 2019 jednatel — HANA MISLEROVÁ 23. 8. 2019 Zápis subjektu Thought-through s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Thought-through s.r.o.?

IČO subjektu Thought-through s.r.o. je 08436215.

Jaké je DIČ firmy Thought-through s.r.o.?

DIČ je CZ08436215. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.

Kde sídlí Thought-through s.r.o.?

Sídlo je na adrese Rakouská 541, 289 24 Milovice.

Kdo je statutárním orgánem firmy Thought-through s.r.o.?

HANA MISLEROVÁ (jednatel), Ing. MICHAL MISLER (jednatel).

Kdo vlastní Thought-through s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: HANA MISLEROVÁ (podíl 40;00), Ing. MICHAL MISLER (podíl 60;00).

Je Thought-through s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Thought-through s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 100 000 Kč.

Kde je Thought-through s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 318537.

Kdy vznikla firma Thought-through s.r.o.?

Subjekt vznikl 23. srpna 2019.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.