FD Trans s.r.o.
FD Trans s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 08721467 a sídlem v obci Mníšek pod Brdy. Subjekt vznikl 26. listopadu 2019. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ08721467. Ve funkci jednatel je DANIEL DUCHOŇ. Hlavní oblastí činnosti je pozemní a potrubní doprava.
Základní údaje
Lidé ve firmě
Předmět podnikání
Fakturační údaje
Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗
Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.
Historie subjektu
Časté dotazy
Jaké je IČO firmy FD Trans s.r.o.?
IČO subjektu FD Trans s.r.o. je 08721467.
Jaké je DIČ firmy FD Trans s.r.o.?
DIČ je CZ08721467. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.
Kde sídlí FD Trans s.r.o.?
Sídlo je na adrese Lhotecká 510, 252 10 Mníšek pod Brdy.
Kdo je statutárním orgánem firmy FD Trans s.r.o.?
DANIEL DUCHOŇ (jednatel).
Kdo vlastní FD Trans s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku je společníkem: DANIEL DUCHOŇ (podíl 1/1).
Je FD Trans s.r.o. v insolvenci?
Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.
Jaký má FD Trans s.r.o. základní kapitál?
Základní kapitál je 1 000 Kč.
Kde je FD Trans s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?
Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 323327.
Kdy vznikla firma FD Trans s.r.o.?
Subjekt vznikl 26. listopadu 2019.
Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.