Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci

AktivníNeplátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 23. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce CZ09557644
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
30. 9. 2020
O společnosti

Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 09557644 a sídlem v obci Líbeznice. Subjekt vznikl 30. září 2020. Ve funkci jednatel je JIŘINA KUHNOVÁ. Hlavní oblastí činnosti je opravy počítačů a výrobků pro domácnost.

Základní údaje

Obchodní jméno
Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
09557644
DIČ
CZ09557644
Základní kapitál
6 Kč
Spisová značka
C 338151, Městský soud v Praze
Datová schránka
7mdk45f
Datum vzniku
30. 9. 2020
Sídlo
Na hůrce 71, 250 65 Líbeznice

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
JIŘINA KUHNOVÁ jednatel · od 30. 9. 2020 · Líbeznice · nar. 1978 jednatel
Likvidátor 1
JUDr. JAROSLAV BROŽ, MJur likvidátor · od 17. 9. 2026 · Brno · nar. 1980 jednatel
Společníci 1
ROBERT KUHN podíl 100 % · vklad 6 Kč · splaceno 100 % · Líbeznice · nar. 2004 společník
Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Fakturační údaje

Odběratel
Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci
IČO
09557644
DIČ
CZ09557644
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Na hůrce 71
PSČ a obec
250 65 Líbeznice
Země
Česká republika
Datová schránka
7mdk45f

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

17. 9. 2026 Likvidátor — JUDr. JAROSLAV BROŽ, MJur 23. 6. 2026 Vstup společníka: ROBERT KUHN 30. 9. 2020 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 30. 9. 2020 jednatel — JIŘINA KUHNOVÁ 30. 9. 2020 Obchodní jméno: Pneuservis Líbeznice s.r.o. 30. 9. 2020 Zápis subjektu Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci do registru

Ostatní skutečnosti

Rozhodnutím Městského soudu v Praze čj. 85 Cm 1958/2026-15 ze dne 3. 8. 2026 byla obchodní korporace zrušena s likvidací a jmenován likvidátor. Toto usnesení nabylo právní moci dne 29. 8. 2026.

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci?

IČO subjektu Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci je 09557644.

Jaké je DIČ firmy Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci?

DIČ je CZ09557644. Registrace k DPH podle ARES aktuálně není aktivní.

Kde sídlí Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci?

Sídlo je na adrese Na hůrce 71, 250 65 Líbeznice.

Jaká je datová schránka firmy Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci?

Identifikátor datové schránky je 7mdk45f.

Kdo je statutárním orgánem firmy Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci?

JIŘINA KUHNOVÁ (jednatel), JUDr. JAROSLAV BROŽ, MJur (likvidátor).

Kdo vlastní Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: ROBERT KUHN (podíl 100).

Je Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci základní kapitál?

Základní kapitál je 6 Kč.

Kde je Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 338151.

Kdy vznikla firma Pneuservis Líbeznice s.r.o. v likvidaci?

Subjekt vznikl 30. září 2020.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 23. září 2026.