Obaly-OptimPack s.r.o.

AktivníPlátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 25. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Plátce CZ09955828
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
25. 2. 2021
O společnosti

Obaly-OptimPack s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 09955828 a sídlem v obci Roztoky. Subjekt vznikl 25. února 2021. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ09955828. Ve funkci jednatel je IGOR ŠTANGA. Hlavní oblastí činnosti je pozemní a potrubní doprava.

Základní údaje

Obchodní jméno
Obaly-OptimPack s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
09955828
DIČ
CZ09955828
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 345337, Městský soud v Praze
Datum vzniku
25. 2. 2021
Sídlo
Lidická 531, 252 63 Roztoky

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
IGOR ŠTANGA jednatel · od 13. 3. 2021 · Roztoky · nar. 1976 jednatel
Společníci 1
IGOR ŠTANGA podíl 50 % · vklad 100 000 Kč · splaceno 100 % · Roztoky · nar. 1976 společník
Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Fakturační údaje

Odběratel
Obaly-OptimPack s.r.o.
IČO
09955828
DIČ
CZ09955828
Plátce DPH
Ano
Ulice a číslo
Lidická 531
PSČ a obec
252 63 Roztoky
Země
Česká republika
Registr plátců DPH
Nespolehlivý plátce
Ne
Finanční úřad
452
Zveřejněný účet 1
6004709399/0800 standard

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

15. 3. 2021 Vstup společníka: IGOR ŠTANGA 13. 3. 2021 jednatel — IGOR ŠTANGA 25. 2. 2021 Obchodní jméno: EVERYONIC s.r.o. 25. 2. 2021 Zápis subjektu Obaly-OptimPack s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Obaly-OptimPack s.r.o.?

IČO subjektu Obaly-OptimPack s.r.o. je 09955828.

Jaké je DIČ firmy Obaly-OptimPack s.r.o.?

DIČ je CZ09955828. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.

Kde sídlí Obaly-OptimPack s.r.o.?

Sídlo je na adrese Lidická 531, 252 63 Roztoky.

Kdo je statutárním orgánem firmy Obaly-OptimPack s.r.o.?

IGOR ŠTANGA (jednatel).

Kdo vlastní Obaly-OptimPack s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: IGOR ŠTANGA (podíl 50).

Je Obaly-OptimPack s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Obaly-OptimPack s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 200 000 Kč.

Kde je Obaly-OptimPack s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 345337.

Kdy vznikla firma Obaly-OptimPack s.r.o.?

Subjekt vznikl 25. února 2021.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.