Double Digits s.r.o.

AktivníNeplátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 25. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
13. 3. 2024
O společnosti

Double Digits s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 21355398 a sídlem v obci Chýně. Subjekt vznikl 13. března 2024. Ve funkci jednatel je Ing. MARTIN PALOUNEK. Hlavní oblastí činnosti je informační činnosti.

Základní údaje

Obchodní jméno
Double Digits s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
21355398
Základní kapitál
10 000 Kč
Spisová značka
C 400638, Městský soud v Praze
Datum vzniku
13. 3. 2024
Sídlo
Ke Skále 674, 253 03 Chýně

Lidé ve firmě

Statutární orgán 2
Ing. MARTIN PALOUNEK jednatel · od 13. 3. 2024 · Chýně · nar. 1990 jednatel MARIO SKLENKA jednatel · od 13. 3. 2024 · Praha · nar. 1990 jednatel
Společníci 2
Jester´s Gestures s.r.o. podíl 50 % · vklad 5 000 Kč · splaceno 100 % · Chýně společník MSK Traib s.r.o. podíl 50 % · vklad 5 000 Kč · splaceno 100 % · Praha společník
Způsob jednání: Jednatelé zastupují společnost společně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. 9 oborů
Velkoobchod a maloobchod Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce Testování, měření, analýzy a kontroly Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling Fotografické služby Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí

Fakturační údaje

Odběratel
Double Digits s.r.o.
IČO
21355398
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Ke Skále 674
PSČ a obec
253 03 Chýně
Země
Česká republika

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

13. 3. 2024 Vstup společníka: MSK Traib s.r.o. 13. 3. 2024 Vstup společníka: Jester´s Gestures s.r.o. 13. 3. 2024 jednatel — MARIO SKLENKA 13. 3. 2024 jednatel — Ing. MARTIN PALOUNEK 13. 3. 2024 Zápis subjektu Double Digits s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Double Digits s.r.o.?

IČO subjektu Double Digits s.r.o. je 21355398.

Je Double Digits s.r.o. plátce DPH?

Ne, Double Digits s.r.o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí Double Digits s.r.o.?

Sídlo je na adrese Ke Skále 674, 253 03 Chýně.

Kdo je statutárním orgánem firmy Double Digits s.r.o.?

Ing. MARTIN PALOUNEK (jednatel), MARIO SKLENKA (jednatel).

Kdo vlastní Double Digits s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: Jester´s Gestures s.r.o. (podíl 50), MSK Traib s.r.o. (podíl 50).

Je Double Digits s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Double Digits s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 10 000 Kč.

Kde je Double Digits s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 400638.

Kdy vznikla firma Double Digits s.r.o.?

Subjekt vznikl 13. března 2024.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.