BMF equipment, s.r.o.

AktivníPlátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 23. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Plátce CZ21793115
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
4. 7. 2024
O společnosti

BMF equipment, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 21793115 a sídlem v obci Praha. Subjekt vznikl 4. července 2024. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ21793115. Ve funkci jednatel je JAN BASTRYKIN. Hlavní oblastí činnosti je činnosti v oblasti nemovitostí.

Základní údaje

Obchodní jméno
BMF equipment, s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
21793115
DIČ
CZ21793115
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 405458, Městský soud v Praze
Datová schránka
e7dwwt8
Počet zaměstnanců
bez zaměstnanců
Datum vzniku
4. 7. 2024
Sídlo
Korunní 2569/108, 101 00 Praha

Lidé ve firmě

Statutární orgán 2
JAN BASTRYKIN jednatel · od 4. 7. 2024 · Praha · nar. 1988 jednatel TOMÁŠ MIKŠOVSKÝ jednatel · od 4. 7. 2024 · Semice · nar. 1996 jednatel
Společníci 2
JAN BASTRYKIN podíl 50 % · vklad 100 000 Kč · splaceno 100 % · Praha · nar. 1988 společník TOMÁŠ MIKŠOVSKÝ podíl 50 % · vklad 100 000 Kč · splaceno 100 % · Semice · nar. 1996 společník
Způsob jednání: Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s obory činnosti č. 47, 48 Správa vlastního majetku

Fakturační údaje

Odběratel
BMF equipment, s.r.o.
IČO
21793115
DIČ
CZ21793115
Plátce DPH
Ano
Ulice a číslo
Korunní 2569/108
PSČ a obec
101 00 Praha
Země
Česká republika
Datová schránka
e7dwwt8
Registr plátců DPH
Nespolehlivý plátce
Ne
Finanční úřad
451
Zveřejněný účet 1
7526364003/5500 standard

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

4. 7. 2024 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 4. 7. 2024 Vstup společníka: TOMÁŠ MIKŠOVSKÝ 4. 7. 2024 Vstup společníka: JAN BASTRYKIN 4. 7. 2024 jednatel — TOMÁŠ MIKŠOVSKÝ 4. 7. 2024 jednatel — JAN BASTRYKIN 4. 7. 2024 Zápis subjektu BMF equipment, s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy BMF equipment, s.r.o.?

IČO subjektu BMF equipment, s.r.o. je 21793115.

Jaké je DIČ firmy BMF equipment, s.r.o.?

DIČ je CZ21793115. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.

Kde sídlí BMF equipment, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Korunní 2569/108, 101 00 Praha.

Jaká je datová schránka firmy BMF equipment, s.r.o.?

Identifikátor datové schránky je e7dwwt8.

Kdo je statutárním orgánem firmy BMF equipment, s.r.o.?

JAN BASTRYKIN (jednatel), TOMÁŠ MIKŠOVSKÝ (jednatel).

Kdo vlastní BMF equipment, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: JAN BASTRYKIN (podíl 50), TOMÁŠ MIKŠOVSKÝ (podíl 50).

Je BMF equipment, s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má BMF equipment, s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 200 000 Kč.

Kde je BMF equipment, s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 405458.

Kdy vznikla firma BMF equipment, s.r.o.?

Subjekt vznikl 4. července 2024.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 23. září 2026.