Nero Design s.r.o.
Nero Design s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 23246049 a sídlem v obci Černošice. Subjekt vznikl 5. května 2025. Ve funkci jednatel je LADISLAV PROUZA. Hlavní oblastí činnosti je výroba elektrických zařízení.
Základní údaje
Lidé ve firmě
Předmět podnikání
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 3 obory
Fakturační údaje
Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗
Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.
Historie subjektu
Časté dotazy
Jaké je IČO firmy Nero Design s.r.o.?
IČO subjektu Nero Design s.r.o. je 23246049.
Je Nero Design s.r.o. plátce DPH?
Ne, Nero Design s.r.o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.
Kde sídlí Nero Design s.r.o.?
Sídlo je na adrese Havlíčkova 919, 252 28 Černošice.
Kdo je statutárním orgánem firmy Nero Design s.r.o.?
LADISLAV PROUZA (jednatel).
Kdo vlastní Nero Design s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku je společníkem: LADISLAV PROUZA (podíl 100).
Je Nero Design s.r.o. v insolvenci?
Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.
Jaký má Nero Design s.r.o. základní kapitál?
Základní kapitál je 20 000 Kč.
Kde je Nero Design s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?
Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 423893.
Kdy vznikla firma Nero Design s.r.o.?
Subjekt vznikl 5. května 2025.
Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.