Mela Flotila s.r.o.

AktivníPlátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 23. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Plátce CZ23329556
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
29. 5. 2025
O společnosti

Mela Flotila s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 23329556 a sídlem v obci Praha. Subjekt vznikl 29. května 2025. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ23329556. Ve funkci jednatel je MARYNA MELNYK. Hlavní oblastí činnosti je pozemní a potrubní doprava.

Základní údaje

Obchodní jméno
Mela Flotila s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23329556
DIČ
CZ23329556
Základní kapitál
1 000 Kč
Spisová značka
C 425344, Městský soud v Praze
Datová schránka
4hge2au
Datum vzniku
29. 5. 2025
Sídlo
Rybná 716/24, 110 00 Praha

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
MARYNA MELNYK jednatel · od 10. 6. 2026 · V.Bychkiv · nar. 1982 jednatel
Společníci 1
MARYNA MELNYK podíl 100 % · vklad 10 000 Kč · splaceno 100 % · V.Bychkiv · nar. 1982 společník
Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 14 oborů
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě Ubytovací služby Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Pronájem a půjčování věcí movitých Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Poskytování technických služeb Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
Silniční motorová doprava 1 obor
osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

Fakturační údaje

Odběratel
Mela Flotila s.r.o.
IČO
23329556
DIČ
CZ23329556
Plátce DPH
Ano
Ulice a číslo
Rybná 716/24
PSČ a obec
110 00 Praha
Země
Česká republika
Datová schránka
4hge2au
Registr plátců DPH
Nespolehlivý plátce
Ne
Finanční úřad
451
Zveřejněný účet 1
71971971/5500 standard

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

18. 7. 2026 Vstup společníka: MARYNA MELNYK 10. 6. 2026 Jednatel — MARYNA MELNYK 18. 7. 2025 Zahájení živnosti: Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče 29. 5. 2025 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 29. 5. 2025 Obchodní jméno: #DreamBigBiz s.r.o. 29. 5. 2025 Zápis subjektu Mela Flotila s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Mela Flotila s.r.o.?

IČO subjektu Mela Flotila s.r.o. je 23329556.

Jaké je DIČ firmy Mela Flotila s.r.o.?

DIČ je CZ23329556. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.

Kde sídlí Mela Flotila s.r.o.?

Sídlo je na adrese Rybná 716/24, 110 00 Praha.

Jaká je datová schránka firmy Mela Flotila s.r.o.?

Identifikátor datové schránky je 4hge2au.

Kdo je statutárním orgánem firmy Mela Flotila s.r.o.?

MARYNA MELNYK (jednatel).

Kdo vlastní Mela Flotila s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: MARYNA MELNYK (podíl 100).

Je Mela Flotila s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Mela Flotila s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 1 000 Kč.

Kde je Mela Flotila s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 425344.

Kdy vznikla firma Mela Flotila s.r.o.?

Subjekt vznikl 29. května 2025.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 23. září 2026.