Safe Touch s.r.o.

AktivníNeplátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 25. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
26. 8. 2025
O společnosti

Safe Touch s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 23635339 a sídlem v obci Lysá nad Labem. Subjekt vznikl 26. srpna 2025. Ve funkci jednatel je Mgr. JAN BABICKÝ. Hlavní oblastí činnosti je specializované stavební činnosti.

Základní údaje

Obchodní jméno
Safe Touch s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
23635339
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 430394, Městský soud v Praze
Datum vzniku
26. 8. 2025
Sídlo
Havlínova 2025, 289 22 Lysá nad Labem

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
Mgr. JAN BABICKÝ jednatel · od 26. 8. 2025 · Lysá nad Labem · nar. 1980 jednatel
Společníci 1
Mgr. JAN BABICKÝ podíl 100 % · vklad 20 000 Kč · splaceno 100 % · Lysá nad Labem · nar. 1980 společník
Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 10 oborů
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě Ubytovací služby Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Pronájem a půjčování věcí movitých Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení Výroba, obchod a služby jinde nezařazené

Fakturační údaje

Odběratel
Safe Touch s.r.o.
IČO
23635339
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Havlínova 2025
PSČ a obec
289 22 Lysá nad Labem
Země
Česká republika

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

26. 8. 2025 Vstup společníka: Mgr. JAN BABICKÝ 26. 8. 2025 Jednatel — Mgr. JAN BABICKÝ 26. 8. 2025 Zápis subjektu Safe Touch s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy Safe Touch s.r.o.?

IČO subjektu Safe Touch s.r.o. je 23635339.

Je Safe Touch s.r.o. plátce DPH?

Ne, Safe Touch s.r.o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí Safe Touch s.r.o.?

Sídlo je na adrese Havlínova 2025, 289 22 Lysá nad Labem.

Kdo je statutárním orgánem firmy Safe Touch s.r.o.?

Mgr. JAN BABICKÝ (jednatel).

Kdo vlastní Safe Touch s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: Mgr. JAN BABICKÝ (podíl 100).

Je Safe Touch s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má Safe Touch s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 20 000 Kč.

Kde je Safe Touch s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 430394.

Kdy vznikla firma Safe Touch s.r.o.?

Subjekt vznikl 26. srpna 2025.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.