K2 invest s.r.o.

AktivníPlátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 5. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Plátce CZ26008921
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
7. 4. 2004
O společnosti

K2 invest s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 26008921 a sídlem v obci Praha. Subjekt vznikl 7. dubna 2004. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ26008921. Ve funkci jednatel je Ing. MILAN KUŠTA. Hlavní oblastí činnosti je činnosti v oblasti nemovitostí.

Základní údaje

Obchodní jméno
K2 invest s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
26008921
DIČ
CZ26008921
Základní kapitál
8 256 800 000 Kč
Spisová značka
C 412199, Městský soud v Praze
Datová schránka
em7hfbw
Počet zaměstnanců
10–19 zaměstnanců
Datum vzniku
7. 4. 2004
Sídlo
Na úlehli 758/10, 141 00 Praha

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
Ing. MILAN KUŠTA jednatel · od 8. 2. 2010 · Chrudim · nar. 1968 jednatel
Prokura 1
Mgr. MICHAEL KACETL prokura · od 12. 6. 2025 · Pardubice · nar. 1992 jednatel
Společníci 1
K2 holding a.s. podíl 100;00 · vklad 8 256 800 000 Kč · splaceno 100;00 · Chrudim společník
Způsob jednání: Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.

Předmět podnikání

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Hostinská činnost Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 1 obor
Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost, Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov, Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky, Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin, Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby), Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna, Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků, Pěstitelské pálení, Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů, Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků, Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží, Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů, Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce, Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů, Výroba koksu, surového dehtu a jiných pevných paliv, Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických přípravků, Výroba hnojiv, Výroba plastových a pryžových výrobků, Výroba a zpracování skla, Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků, Výroba brusiv a ostatních minerálních nekovových výrobků, Broušení technického a šperkového kamene, Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin, Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, Umělecko-řemeslné zpracování kovů, Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení, Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí, Výroba neelektrických zařízení pro domácnost, Výroba strojů a zařízení, Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií, Stavba a výroba plavidel, Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení, Výroba drážních hnacích vozidel a drážních vozidel na dráze tramvajové, trolejbusové a lanové a železničního parku, Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků, Výroba a opravy čalounických výrobků, Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků, Výroba zdravotnických prostředků, Výroba a opravy zdrojů ionizujícího záření, Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů, Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu, Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody, Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných), Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti, Sklenářské práce, rámování a paspartování, Zprostředkování obchodu a služeb, Velkoobchod a maloobchod, Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím, Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství, Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy), Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě, Zasilatelství a zastupování v celním řízení, Ubytovací služby, Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály, Činnost informačních a zpravodajských kanceláří, Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí, Pronájem a půjčování věcí movitých, Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, Projektování pozemkových úprav, Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce, Projektování elektrických zařízení, Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd, Testování, měření, analýzy a kontroly, Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení, Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling, Fotografické služby, Překladatelská a tlumočnická činnost, Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu, Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti, Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí, Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti, Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží, Poskytování technických služeb, Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel, Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu, Poskytování služeb pro rodinu a domácnost, Výroba, obchod a služby jinde nezařazené

Fakturační údaje

Odběratel
K2 invest s.r.o.
IČO
26008921
DIČ
CZ26008921
Plátce DPH
Ano
Ulice a číslo
Na úlehli 758/10
PSČ a obec
141 00 Praha
Země
Česká republika
Datová schránka
em7hfbw
Registr plátců DPH
Nespolehlivý plátce
Ne
Finanční úřad
451
Zveřejněný účet 1
5406020143/5500 standard
Zveřejněný účet 2
78-8164300217/0100 standard
Zveřejněný účet 3
220219637/0300 standard
Zveřejněný účet 4
6033102/0800 standard
Zveřejněný účet 5
6820712/0800 standard
Zveřejněný účet 6
17701882/0800 standard

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

12. 6. 2025 Prokura — Mgr. MICHAEL KACETL 16. 12. 2021 Vstup společníka: K2 holding a.s. 11. 9. 2018 Zahájení živnosti: Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení 18. 2. 2015 Zahájení živnosti: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin 18. 2. 2015 Zahájení živnosti: Hostinská činnost 23. 3. 2010 Zahájení živnosti: Provádění staveb, jejich změn a odstraňování 8. 2. 2010 jednatel — Ing. MILAN KUŠTA 7. 4. 2004 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 7. 4. 2004 Obchodní jméno: K2 investiční s.r.o. 7. 4. 2004 Zápis subjektu K2 invest s.r.o. do registru

Ostatní skutečnosti

V souladu s projektem přeměny (projekt fúze sloučením) vypracovaným statutárními orgány zúčastněných společností, a to společnosti Tovární 1112 a.s., se sídlem Tovární 1112, Chrudim IV, 537 01 Chrudim, identifikační číslo 077 54 345, jako zanikající společnosti se společností K2 invest s.r.o., se sídlem Chrudim - Chrudim IV, Palackého třída 314, PSČ 53701, identifikační číslo 260 08 921, jako nástupnickou společností, ve znění, v jakém byl uložen do sbírky listin příslušného rejstříkového soudu, podle něhož veškeré jmění zanikající společnosti Tovární 1112 a.s. přešlo na nástupnickou společnost K2 invest s.r.o.. Společnost Tovární 1112 a.s. zanikla bez likvidace.
Podle projektu rozdělení odštěpením sloučením, vypracovaným statutárními orgány zúčastněných společností, a to společnosti K2 invest s.r.o., se sídlem Chrudim - Chrudim IV, Palackého třída 314, PSČ 53701, identifikační číslo 260 08 921, jako společnosti rozdělované a společnosti K2 property s.r.o., se sídlem Palackého třída 314, Chrudim IV, 537 01 Chrudim, identifikační číslo 052 85 721, jako společnosti nástupnické, došlo k odštěpení části jmění společnosti K2 invest s.r.o., která přešla na nástupnickou společnost K2 property s.r.o.. Rozhodný den 1.1.2020.
Podle projektu rozdělení odštěpením sloučením vypracovaným statutárními orgány zúčastněných společností ze dne 6.5.2022, došlo k odštěpení částí jmění rozdělované společnosti, a to společnosti K2 invest s.r.o., IČ: 26008921, která přešla na jednotlivé nástupnické společnosti, a to společnost MOLLID s.r.o., IČ: 07398646, společnost Rezidence Na Mušce s.r.o., IČ: 11912219, společnost Rezidence Nová Cihelna s.r.o., IČ: 11912197, společnost Rezidence Sladovny s.r.o., IČ: 11912251, společnost Rezidence Plochá Dráha s.r.o., IČ: 11912243, společnost Rezidence NA ROZHLEDNĚ s.r.o., IČ: 11912286, společnost Jordánek Park s.r.o., IČ: 11912235, společnost Rezidence Na Výsluní s.r.o., IČ: 11912171, společnost Rezidence Na Skřivánku s.r.o., IČ: 11912201, společnost Living for students Hradec Králové s.r.o., IČ: 11912260. Rozhodný den 1.1.2022.
Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.
Na základě projektu rozdělení odštěpením sloučením sepsaného dne 26.6.2015 do notářského zápisu byla z obchodní společnosti K2 invest s.r.o., identifikační číslo 260 08 921, jako rozdělované společnosti, odštěpena část jmění a tato část jmění sloučena s obchodní společností PLANETS Kolín s.r.o., identifikační číslo 288 15 611, jako nástupnickou společností.
V souladu s projektem přeměny (projektem fúze) vypracovaným statutárními orgány zúčastněných společností, a to společností MOLLID s.r.o., se sídlem Palackého třída 314, Chrudim IV, 537 01 Chrudim, identifikační číslo 073 98 646, jako zanikající společností a společností K2 invest s.r.o., se sídlem Na úlehli 758/10, Michle, 141 00 Praha 4, identifikační číslo 260 08 921, jako společností nástupnickou, ve znění, v jakém byl uložen do sbírky listin příslušných rejstříkových soudů, podle něhož veškeré jmění zanikající společnosti MOLLID s.r.o. přešlo na nástupnickou společnost K2 invest s.r.o.. Společnost MOLLID s.r.o. zanikla bez likvidace. Rozhodný den fúze je 1.1.2025.

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy K2 invest s.r.o.?

IČO subjektu K2 invest s.r.o. je 26008921.

Jaké je DIČ firmy K2 invest s.r.o.?

DIČ je CZ26008921. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.

Kde sídlí K2 invest s.r.o.?

Sídlo je na adrese Na úlehli 758/10, 141 00 Praha.

Jaká je datová schránka firmy K2 invest s.r.o.?

Identifikátor datové schránky je em7hfbw.

Kdo je statutárním orgánem firmy K2 invest s.r.o.?

Ing. MILAN KUŠTA (jednatel), Mgr. MICHAEL KACETL (prokura).

Kdo vlastní K2 invest s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: K2 holding a.s. (podíl 100;00).

Je K2 invest s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má K2 invest s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 8 256 800 000 Kč.

Kde je K2 invest s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 412199.

Kdy vznikla firma K2 invest s.r.o.?

Subjekt vznikl 7. dubna 2004.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 5. září 2026.