LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.

AktivníNeplátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 25. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
25. 10. 2004
O společnosti

LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 27189988 a sídlem v obci Horoměřice. Subjekt vznikl 25. října 2004. Ve funkci jednatel je ANNA PINSKAYA. Hlavní oblastí činnosti je velkoobchod, kromě motorových vozidel.

Základní údaje

Obchodní jméno
LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
27189988
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 103139, Městský soud v Praze
Datum vzniku
25. 10. 2004
Sídlo
Za Špejcharem 655, 252 62 Horoměřice

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
ANNA PINSKAYA jednatel · od 24. 1. 2007 · Praha · nar. 1989 jednatel
Společníci 1
OLGA REKHTMAN podíl 100 % · vklad 20 000 000 Kč · splaceno 100 % · Moskva · nar. 1981 společník
Způsob jednání: Jednatel společnosti je oprávněn jednat za společnost samostatně. Jednatel je přitom oprávněn k zastupování společnosti udělit plnou moc jiné osobě.

Předmět podnikání

Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Fakturační údaje

Odběratel
LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.
IČO
27189988
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Za Špejcharem 655
PSČ a obec
252 62 Horoměřice
Země
Česká republika

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

9. 10. 2014 Vstup společníka: OLGA REKHTMAN 24. 1. 2007 jednatel — ANNA PINSKAYA 25. 10. 2004 Zápis subjektu LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. do registru

Ostatní skutečnosti

Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.?

IČO subjektu LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. je 27189988.

Je LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. plátce DPH?

Ne, LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.?

Sídlo je na adrese Za Špejcharem 655, 252 62 Horoměřice.

Kdo je statutárním orgánem firmy LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.?

ANNA PINSKAYA (jednatel).

Kdo vlastní LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: OLGA REKHTMAN (podíl 100).

Je LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 200 000 Kč.

Kde je LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 103139.

Kdy vznikla firma LIGHT-CLOUD GALLERY s.r.o.?

Subjekt vznikl 25. října 2004.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 25. září 2026.