VectorLine Spedition s.r.o.

AktivníNeplátce DPHBez insolvence Ověřeno v ARES 20. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Neplátce
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
18. 9. 2026
O společnosti

VectorLine Spedition s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 30032016 a sídlem v obci Praha. Subjekt vznikl 18. září 2026. Ve funkci jednatel je MARTIN CHAMR.

Základní údaje

Obchodní jméno
VectorLine Spedition s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
30032016
Základní kapitál
20 000 Kč
Spisová značka
C 456168, Městský soud v Praze
Datum vzniku
18. 9. 2026
Sídlo
Mladých Běchovic 2, 190 11 Praha

Lidé ve firmě

Statutární orgán 1
MARTIN CHAMR jednatel · od 18. 9. 2026 · Praha · nar. 1978 jednatel
Společníci 1
CHAMR & PARTNERS s.r.o. podíl 100 % · vklad 20 000 Kč · splaceno 100 % · Praha společník
Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor Správa vlastního majetku

Fakturační údaje

Odběratel
VectorLine Spedition s.r.o.
IČO
30032016
Plátce DPH
Ne
Ulice a číslo
Mladých Běchovic 2
PSČ a obec
190 11 Praha
Země
Česká republika

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

18. 9. 2026 Vstup společníka: CHAMR & PARTNERS s.r.o. 18. 9. 2026 Jednatel — MARTIN CHAMR 18. 9. 2026 Zápis subjektu VectorLine Spedition s.r.o. do registru

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy VectorLine Spedition s.r.o.?

IČO subjektu VectorLine Spedition s.r.o. je 30032016.

Je VectorLine Spedition s.r.o. plátce DPH?

Ne, VectorLine Spedition s.r.o. podle ARES není registrovaným plátcem DPH. Aktuální stav doporučujeme ověřit v registru plátců DPH.

Kde sídlí VectorLine Spedition s.r.o.?

Sídlo je na adrese Mladých Běchovic 2, 190 11 Praha.

Kdo je statutárním orgánem firmy VectorLine Spedition s.r.o.?

MARTIN CHAMR (jednatel).

Kdo vlastní VectorLine Spedition s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: CHAMR & PARTNERS s.r.o. (podíl 100).

Je VectorLine Spedition s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má VectorLine Spedition s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 20 000 Kč.

Kde je VectorLine Spedition s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu Městský soud v Praze pod spisovou značkou C 456168.

Kdy vznikla firma VectorLine Spedition s.r.o.?

Subjekt vznikl 18. září 2026.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 20. září 2026.