Zemědělský nákup Rokycany a.s.
Zemědělský nákup Rokycany a.s. je akciová společnost s identifikačním číslem 49788205 a sídlem v obci Plzeň. Subjekt vznikl 1. ledna 1994. Ve funkci předseda správní rady je Ing. JIŘÍ GREGOR. Hlavní oblastí činnosti je velkoobchod, kromě motorových vozidel.
Základní údaje
Lidé ve firmě
Předmět podnikání
Fakturační údaje
Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗
Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.
Historie subjektu
Časté dotazy
Jaké je IČO firmy Zemědělský nákup Rokycany a.s.?
IČO subjektu Zemědělský nákup Rokycany a.s. je 49788205.
Jaké je DIČ firmy Zemědělský nákup Rokycany a.s.?
DIČ je CZ49788205. Registrace k DPH podle ARES aktuálně není aktivní.
Kde sídlí Zemědělský nákup Rokycany a.s.?
Sídlo je na adrese Šafaříkovy sady 2774/7, 301 00 Plzeň.
Kdo je statutárním orgánem firmy Zemědělský nákup Rokycany a.s.?
Ing. JIŘÍ GREGOR (předseda správní rady).
Je Zemědělský nákup Rokycany a.s. v insolvenci?
Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.
Jaký má Zemědělský nákup Rokycany a.s. základní kapitál?
Základní kapitál je 6 624 300 000 Kč.
Kde je Zemědělský nákup Rokycany a.s. zapsána v obchodním rejstříku?
Subjekt je zapsán u soudu KSPL pod spisovou značkou B 369.
Kdy vznikla firma Zemědělský nákup Rokycany a.s.?
Subjekt vznikl 1. ledna 1994.
Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 19. září 2026.