EX STAV MORAVIA spol. s r.o.
EX STAV MORAVIA spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 60752360 a sídlem v obci Brno. Subjekt vznikl 11. května 1995. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ60752360. Ve funkci jednatel je ROMAN ZÁLEŠÁK. Hlavní oblastí činnosti je výroba strojů a zařízení.
Základní údaje
Lidé ve firmě
Předmět podnikání
Fakturační údaje
Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗
Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.
Historie subjektu
Ostatní skutečnosti
Časté dotazy
Jaké je IČO firmy EX STAV MORAVIA spol. s r.o.?
IČO subjektu EX STAV MORAVIA spol. s r.o. je 60752360.
Jaké je DIČ firmy EX STAV MORAVIA spol. s r.o.?
DIČ je CZ60752360. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.
Kde sídlí EX STAV MORAVIA spol. s r.o.?
Sídlo je na adrese Herčíkova 2496/14, 612 00 Brno.
Kdo je statutárním orgánem firmy EX STAV MORAVIA spol. s r.o.?
ROMAN ZÁLEŠÁK (jednatel), LUDĚK PANTLÍK (jednatel).
Kdo vlastní EX STAV MORAVIA spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku je společníkem: HZP Finance s.r.o. (podíl 100;00).
Je EX STAV MORAVIA spol. s r.o. v insolvenci?
Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.
Jaký má EX STAV MORAVIA spol. s r.o. základní kapitál?
Základní kapitál je 10 000 000 Kč.
Kde je EX STAV MORAVIA spol. s r.o. zapsána v obchodním rejstříku?
Subjekt je zapsán u soudu KSBR pod spisovou značkou C 19373.
Kdy vznikla firma EX STAV MORAVIA spol. s r.o.?
Subjekt vznikl 11. května 1995.
Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 3. září 2026.