COLOR, spol. s r.o.
COLOR, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 60916141 a sídlem v obci Náchod. Subjekt vznikl 30. června 1994. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ60916141. Ve funkci jednatel je PATRIK ŠVEJDAR. Hlavní oblastí činnosti je velkoobchod, kromě motorových vozidel.
Základní údaje
Lidé ve firmě
Předmět podnikání
Fakturační údaje
Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗
Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.
Historie subjektu
Časté dotazy
Jaké je IČO firmy COLOR, spol. s r.o.?
IČO subjektu COLOR, spol. s r.o. je 60916141.
Jaké je DIČ firmy COLOR, spol. s r.o.?
DIČ je CZ60916141. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.
Kde sídlí COLOR, spol. s r.o.?
Sídlo je na adrese Na Hamrech 874, 547 01 Náchod.
Kdo je statutárním orgánem firmy COLOR, spol. s r.o.?
PATRIK ŠVEJDAR (jednatel).
Kdo vlastní COLOR, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku je společníkem: PATRIK ŠVEJDAR (podíl 100).
Je COLOR, spol. s r.o. v insolvenci?
Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.
Jaký má COLOR, spol. s r.o. základní kapitál?
Základní kapitál je 210 000 000 Kč.
Kde je COLOR, spol. s r.o. zapsána v obchodním rejstříku?
Subjekt je zapsán u soudu KSHK pod spisovou značkou C 6560.
Kdy vznikla firma COLOR, spol. s r.o.?
Subjekt vznikl 30. června 1994.
Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 27. září 2026.