I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.

AktivníPlátce DPHBez insolvenceDatová schránka Ověřeno v ARES 20. 9. 2026
0 Hodnocení firmy 0 hlasů
Stav subjektu
Aktivní
DPH
Plátce CZ61173622
Insolvence
Bez záznamu
Datum vzniku
10. 8. 1994
O společnosti

I.D.S. daně - účetnictví s.r.o. je společnost s ručením omezeným s identifikačním číslem 61173622 a sídlem v obci Plzeň. Subjekt vznikl 10. srpna 1994. Firma je plátcem DPH pod daňovým identifikačním číslem CZ61173622. Ve funkci jednatel je Ing. DANIEL ŠVÁB. Hlavní oblastí činnosti je právní a účetnické činnosti.

Základní údaje

Obchodní jméno
I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
IČO
61173622
DIČ
CZ61173622
Základní kapitál
10 000 000 Kč
Spisová značka
C 5593, KSPL
Datová schránka
qicbf4e
Počet zaměstnanců
bez zaměstnanců
Datum vzniku
10. 8. 1994
Sídlo
Polední 901/37, 312 00 Plzeň

Lidé ve firmě

Statutární orgán 2
Ing. DANIEL ŠVÁB jednatel · od 24. 10. 1996 · Dýšina · nar. 1963 jednatel MICHAELA ŠVÁBOVÁ jednatel · od 12. 12. 2023 · Dýšina · nar. 1964 jednatel
Společníci 1
I.D.S. Holding s.r.o. podíl 100;0 · vklad 1 000 000 Kč · splaceno 100;0 · Dýšina společník
Způsob jednání: Za společnost jedná ve všech věcech každý její jednatel samostatně.

Předmět podnikání

Daňové poradenství Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, s výjimkou oboru činnosti "výroba obchod a služby jinde nezařazené"

Fakturační údaje

Odběratel
I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.
IČO
61173622
DIČ
CZ61173622
Plátce DPH
Ano
Ulice a číslo
Polední 901/37
PSČ a obec
312 00 Plzeň
Země
Česká republika
Datová schránka
qicbf4e
Registr plátců DPH
Nespolehlivý plátce
Ne
Finanční úřad
454
Zveřejněný účet 1
111127645/0300 standard

Sbírka listin Otevřít na justice.cz ↗

Seznam listin se zatím nenačetl. Otevřete sbírku přímo na justice.cz — účetní závěrky, zakladatelské listiny i notářské zápisy najdete tam.

Otevřít sbírku listin na justice.cz →

Historie subjektu

12. 12. 2023 jednatel — MICHAELA ŠVÁBOVÁ 13. 1. 2016 Vstup společníka: I.D.S. Holding s.r.o. 9. 12. 2002 Zahájení živnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona 30. 10. 1996 Zahájení živnosti: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence 24. 10. 1996 jednatel — Ing. DANIEL ŠVÁB 10. 8. 1994 Obchodní jméno: REALITY AUMEIER, spol. s r.o. 10. 8. 1994 Zápis subjektu I.D.S. daně - účetnictví s.r.o. do registru

Ostatní skutečnosti

Obchodní korporace se podřídila zákonu jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č.90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech.

Časté dotazy

Jaké je IČO firmy I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.?

IČO subjektu I.D.S. daně - účetnictví s.r.o. je 61173622.

Jaké je DIČ firmy I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.?

DIČ je CZ61173622. Subjekt je registrovaným plátcem DPH.

Kde sídlí I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.?

Sídlo je na adrese Polední 901/37, 312 00 Plzeň.

Jaká je datová schránka firmy I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.?

Identifikátor datové schránky je qicbf4e.

Kdo je statutárním orgánem firmy I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.?

Ing. DANIEL ŠVÁB (jednatel), MICHAELA ŠVÁBOVÁ (jednatel).

Kdo vlastní I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku je společníkem: I.D.S. Holding s.r.o. (podíl 100;0).

Je I.D.S. daně - účetnictví s.r.o. v insolvenci?

Podle dat ARES není subjekt veden v insolvenčním rejstříku.

Jaký má I.D.S. daně - účetnictví s.r.o. základní kapitál?

Základní kapitál je 10 000 000 Kč.

Kde je I.D.S. daně - účetnictví s.r.o. zapsána v obchodním rejstříku?

Subjekt je zapsán u soudu KSPL pod spisovou značkou C 5593.

Kdy vznikla firma I.D.S. daně - účetnictví s.r.o.?

Subjekt vznikl 10. srpna 1994.

Máte s firmou zkušenost?
0 Hodnocení firmy 0 hlasů

Údaje pocházejí z registru ARES Ministerstva financí ČR a navazujících veřejných rejstříků. Mají informativní charakter a nenahrazují úřední výpis. Naposledy ověřeno 20. září 2026.